Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

enlightened

Nacházíte se v sekci, kde naleznete všechny naše významné interní partnery:

 

enlightened

Realitní komora České republiky je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na České realitním trhu. Komora byla založena v roce 2009 úspěšnými realitními kancelářemi a makléři z celé České republiky. Posláním Realitní komory České republiky je prosazování a ochraňování zájmu realitních makléřů, čestné jednání a ochrana zájmu klienta, ochrana klientů před riziky nevýhodných smluv, zavedení právního rámce pro licencování realitních makléřů, sdružení profesionálně blízkých podnikatelů, průběžné vzdělávání a zvyšování kvalifikace u svých makléřů. Každý, kdo získá členství v Realitní komoře České republiky, se stává součástí společenství, které snaží posouvat realitní trh České republiky na vyšší úroveň. V případě zájmu o podrobnou prezentaci nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo některém z telefonních čísel z našeho"callcentra".

 

enlightened

Společnost již deset let vytváří internetové prezentace, obchody, redakční systémy a webové aplikace psané dle požadavků klientů. V projektech klientům udržuje vysokou kvalitu zpracování. Dodržuje webové standardy. Dále nabízí SEO, SEM (provozování reklamy na internetu, PPC kampaní, vyhodnocování GA statistik a LinkBuilding). Posláním společnosti je pomáhat firmám - klientům v efektivní prezentaci jejich společností, výrobků a služeb na internetu. Její týmové hodnoty jsou spolehlivost, zodpovědnost, důvěryhodnost a otevřenost. V případě zájmu o podrobnou prezentaci nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo některém z telefonních čísel z našeho"callcentra".

 

enlightened

Společnost nabízí kompletní řešení pro realitní kanceláře na jednom místě, inzerci nemovitostí – zvyšíte si ihned návštěvnost a prodejnost vašich nemovitostí a vyděláte  více, realitní software Urbium - dnes už nejde o luxus v realitní branži, ale o nutnost, usnadní vaší práci a ušetří čas i peníze - www stránky pro realitní kanceláře, již zítra můžete mít luxusní www stránky pro Vaši realitní kancelář, stránky dostane na přední místa. V případě zájmu o podrobnou prezentaci nás kontaktujte na info@aloha-team.cz nebo některém z telefonních čísel z našeho"callcentra".

 

enlightened

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?